نمایش نوار ابزار

زندگینامه حسن صادقی یونسی

در سال 1347 در محله تاریخی شهر فریمان(کوچه درخت توت)متولد شدم.
پس از دو سال به محله کوچه گاراژ نقل مکان کردیم.تحصیلات دوره ابتدایی را در دبستان خسروانی و تحصیلات دوره راهنمایی را در مدرسه دکتر علی شریعتی و دوره متوسطه را در رشته اقتصاد در دبیرستان شهید بهشتی گذراندم.

در سال 1360 برادرم در بستان در دفاع از مام وطن و اسلام عزیز به دست بعثیان به شهادت رسید و من از سال 61 به عضویت بسیج در امدم.و جمعا 15 ماه وپانزده روز در گروه تخریب لشگر 5 نصر به صورت داوطلب انجام وظیفه کردم.

از سال 61 در کنار تحصیل بازیگر تاتر و عضو گروه نمایش فلق شهرستان بودم و سپس کارگردانی و نویسندگی تاتر را عهده دار شدم.دو تیم فوتبال را با مربیگری اخوی شهیدم راه اندازی کردم.

در سال 1377 با تلاش بسیار در دانشگاه فردوسی مشهد راه یافتم و سال اخر دانشجویی ام زندگی متاهلی داشتم .سپس در دانشگاه پیام نور استخدام شدم و در گروه جغرافیا و یک ترم مدیر اداره اموزش و سپس کارشناس ازمایشگاه جغرافیا را عهده دار بودم.در سال 1373 مقطع کارشناسی ارشد و در سال 1393 در مقطع دکتری به امر تحصیل مبادرت نموده و تحصیل ادامه دارد.

3 فرزند دارم و دو پایان نامه
پست سازمانی ام در دانشگاه پیام نور فریمان در حال حاضر رییس اداره فرهنگی و دبیر شورای فرهنگی و ورزشی دانشگاه پیام نور می باشم.

تدریس در گروه جغرافیا از سال 1373 و سپس در رشته مدیریت جهانگردی ادامه یافت.یک ترم در پیام نور گناباد مدرس مدعو بوده ام.افتخارم این است که در سمینارها و همایش های بسیاری با عنوان مدرس دانشگاه پیام نور فریمان حضور داشته ام.

در عرصه هنری با اداره فرهنگ وارشاد شهرستان فریمان و کانون تاتر دانشجویی همکاری دارم.و خداوند را شاکرم که پیش بینی های علمی ما در خصوص شهرهای اینده شهرستان در پایان نامه کارشناسی ارشدم محقق شده است.

پر خاطره ترین فعالیتم در عرصه فریمان شناسی بوده است و جا دارد از استاد فخرایی و حاج اقای تعقیبی و موسوی …و دوستانم بهتر از جانم تشکر کنم

دیدگاه ها
  • برات کلثومیان پاسخ به دیدگاه

    سلام وعرض ادب دکتر موفق باشید ، شما باعث افتخار استان هستید انشالله تفکر بسیجی جنابعالی برای همه منشاء خیر وبرکت باشد


سوال امنیتی *